|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Material: | Iron + Acrylic+ Crystal Sand |
| Style: | European |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Model No.: | GALLY W2C |
| Product size: | 35x13X20cm (13.7"x5"x7.8") |
| Material: | Iron, acrylic, crystal sand |
| Finish: | Silver leaf or Chrome |
| Voltage: | 110~240V |
| Socket/ Lamp holder | Integated LED |
| Light Source | LED |
| Power/Watts | 2*5W |
| Color Temperature | 3000~6000K |
| LED Driver | CE, UL or ETL approved |
| LED Light Time | 20,000 Hs |
| Warranty | 2 Years |
| Product Lead Time | 30~35 Days |
| Application | Hotel, home, restaurant, office, shop, bar etc. |
