|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Material: | Iron + Acrylic |
| Style: | Decorative |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Model No.: | HW23067-BK |
| Product size: | Dia30cm , Dia40cm |
| Material: | Iron |
| Finish: | Antique brass |
| Voltage: | 110~240V |
| Socket/ Lamp holder | Integated LED |
| Light Source | LED |
| Power/Watts | 5~10W |
| Color Temperature | 3000~6000K |
| LED Driver | CE, UL or ETL approved |
| LED Light Time | 20,000 Hs |
| Warranty | 2 Years |
| Product Lead Time | 30~35 Days |
| Application | Hotel, home, restaurant, office, shop, bar etc. |