|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Material: | Crystal |
| Style: | European |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Model No.: | SUKRA W1PP |
| Product size: | 30x40x20cm (12"×16" × 7.8") |
| Material: | Iron, Crystal |
| Finish: | Chrome |
| Voltage: | 110~240V |
| Socket/ Lamp holder | G9 |
| Light Source | LED bulb or incandescent bulb |
| Power/Watts | 40W |
| Color Temperature | 3000~6000K |
| LED Driver | CE, UL or ETL approved |
| LED Light Time | 20,000 Hs |
| Warranty | 2 Years |
| Product Lead Time | 30~35 Days |
| Application | Hotel, home, restaurant, shop, bar etc. |
