|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Light Source: | Incandescent |
| Material: | Steel + Glass |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Model No.: | TATURN P1D |
| Product size: | 40x30x91.5cm (15.7" x 12" ×39.3") |
| Material: | Iron,glass |
| Finish: | Golden |
| Voltage: | 110~240V |
| Socket/ Lamp holder | E26 /E27 |
| Light Source | Incandescent / Energy saving bulb |
| Power/Watts | 60W |
| Warranty | 2 Years |
| Product Lead Time | 30~35 Days |
| Application | Hotel, home, restaurant, shop, bar etc. |
