|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Material: | Iron + Glass |
| Style: | Modern |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Model No.: | ALLEN W1D |
| Product size: | 12x15x40cm (4.7"×5.9" × 15.7") |
| Material: | Iron, Glass |
| Finish: | Black, gold |
| Voltage: | 110~240V |
| Socket/ Lamp holder | G9 |
| Light Source | LED bulb |
| Power/Watts | 60W |
| Electrical part | CE, UL or ETL approved |
| Warranty | 2 Years |
| Product Lead Time | 30~35 Days |
| Application | Hotel, home, restaurant, office, shop, bar etc. |