|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Material: | Iron |
| Style: | European |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency

| Model No.: | PABLE W4D |
| product size: | 32*62cm |
| material: | Metal +Glass |
| finish: | Gold |
| voltage: | 110-240V |
| power(watts): | LED 4*3W |
| color temperature: | 3000k/4000K/6000K |
| light source: | LED bulb |
| LED driver: | CE certificated |
| Function: | on/off |
| warranty | 3 years |
| product lead time: | 30-35days |
| application: | Living room. Hotel, home, restaurant, shop, bar etc. |
