|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Type: | up + Down |
| Material: | Iron + Acrylic |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Model No.: | JOSE FM2D |
| Product size: | 30x30x182cm (12"x12"× 71.6") |
| Material: | Iron, Acrylic |
| Finish: | Satin nickel, clear acrylic |
| Voltage: | 110~240V |
| Socket/ Lamp holder | Integrated LED |
| Light Source | LED |
| Power/Watts | 20+5W |
| Color Temperature | 3000~6000K |
| LED Driver | CE, UL or ETL approved |
| LED Light Time | 20,000 Hs |
| Warranty | 2 Years |
| Product Lead Time | 30~35 Days |
| Application | Hotel, home, restaurant, shop, bar etc. |
