|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Light Source: | LED |
| Material: | Iron |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Model No.: | LEAF T1W |
| Product Size | Dia. 273x327cm( 10.7"x 12.9") |
| Material: | Iron, acrylic |
| Finish: | White |
| Voltage | 110~240V |
| Socket/Lamp Holder | Integrated LED |
| Power (Wattage) | 9W |
| Color temperature | 3000~6000K |
| Warranty | 2 Years |
| Product Lead Time | 30~35 Days |
| Application | Home, Hotel, Office, Restaurant, Shop, Bar, etc. |